You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Компанія Агріс завод

Компанія Агріс завод

Компанія «Агріс завод» створена у вересні 2016 групою ентузіастів з багаторічним досвідом роботи для здійснення господарської діяльності в галузі сільськогосподарського машинобудування, зокрема для задоволення потреб аграріїв в вантажно-розвантажувальної техніки, таких як фронтальний навантажувач з різними варіантами навісного обладнання, техніки для обробки і культивації грунту: плуги, борони, катки подрібнювач, тракторних косарках, розкидачі та розпилювачі добрив і запасні частини до техніки, що виготовляється. Наявність виробничих приміщень, сучасного обладнання дозволила висококваліфікованому колективу заводу в короткі терміни зайняти лідируючі позиції серед промислових підприємств міста.

Техніка Компанії «Агріс завод» має постійний попит на ринку України.
Дилерами підприємства є більш 40 торгових і виробничих компаній.
Широка мережа дилерів дозволила відійти від впливу сезонного характеру сільськогосподарського виробництва на промислове виробництво заводу.
Підприємство «Агріс завод» працює з постійним завантаженням протягом усього року.

Сьогодні «Агріс завод» входить до групи компаній AGRIS GROUP і випускає техніку під брендом АГРИС. Підприємство є учасником державної програми часткової компенсації витрат на придбання сільгосптехніки.
Продукція ПП «Агріс завод» входить до Переліку техніки і обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, затвердженого Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.