You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Фронтальний навантажувач

Швидкознімний навантажувач для трактора

Фронтальний навантажувач для трактора

Поставки
навантажувач фронтальний

Для наших покупців прямі поставки спецтехніки це не тільки гарантія конкурентної ціни, а й всебічна інформаційна і технічна підтримка.

Технології навісного обладнання

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агріс завод» застосовує самі передові рішення в Ізготавленіе фронтальних навантажувачів.

Якість

Техніка, яку ми поставляємо, проходить багаторівневий контроль якості, відповідає найвищим світовим нормам і стандартам. На весь асортимент обладнання поширюється офіційна гарантія терміном 12 місяців.

Персональний
менеджер

З нашими замовниками працюють персональні менеджери, які вирішують всі питання в режимі "одного вікна". Довертесь підбір навантажувача і спецтехніки професіоналам!

Навантажувач фронтальний

Фронтальний швидкознімний навантажувач НТ до тракторів МТЗ ЮМЗ Т40
Фронтальний навантажувач швидкознімний НТ до тракторів МТЗ, ЮМЗ, Т-40 перетворює трактор в повноцінний навантажувач і дає йому додаткові можливості. Трактор з ковшем можна використовувати не тільки в сільському господарстві, а й в будівництві або для ведення земляних робіт. Тому купити фронтальний швидкознімний навантажувач НТ на свій трактор буде правильним і економним рішенням. За допомогою спецтехніки в рази збільшиться список робіт вашого трактора, він стане універсальною машиною і буде виконувати велику кількість навантажувальних і будівельних операцій. Фронтальний навантажувач швидкознімний в Україні до тракторів МТЗ, ЮМЗ, Т-40 НТ купити потрібно у виробника і прямого постачальника на найвигідніших умовах. Товариство з обмеженою відповідальністю «Агріс завод» чекає Ваші пропозиції на покупку по передоплаті 10%. Доставка навантажувачів по всій території України. Варіанти комплектації фронтального швидкоз'ємного навантажувача за бажанням клієнта. Навантажувач НТ може комплектуватися будь-яким доступним навісним обладнанням.

фронтальний навантажувач НТ - область використання

Навантажувач в стандартній комплектації обладнання поставляється з зерновим ковшем. Додаткове навісне обладнанням представлено на нашому сайті. Завдяки застосуванню додаткового навісного обладнання, список робіт фронтального навантажувача помітно збільшується. Які ж роботи може виконувати навантажувач?
навантаження або розвантаження і переміщення на невелику відстань різних вантажів, сипучих і упакованих матеріалів таких як зерно, пісок, щебінь, біг-беги;
комплексного облагородження території і очищення місцевості, допомога при будівництві будівель і споруд;
обслуговування житлово-комунальних підприємств виконувати дорожні роботи, в зимовий період очищення снігу;
механізації робіт тваринницької та сільськогосподарської сфери заготівля і перевезення кормів для худоби.
Навантажувач ефективно впорається з поставленими завданнями в будь-якій сфері і головне це не зажадає великих витрат на покупку важкого фронтального навантажувача, потрібен тільки трактор а НТ ви купите у нас. Ми гарантуємо якість нашої продукції і забезпечимо вас запасними частинами на навантажувач.

Агрегатування з тракторами

ЮМЗ-6, МТЗ-80, МТЗ-82, МТЗ-892, МТЗ-920, МТЗ-1025, МТЗ-1221, Foton 504, Foton 1054, Lovol 504, Lovol 1054,YTO X804, YTO LX954, New Holland T6030, New Holland T6050, New Holland TD 5.110, Case IH Farmall JX 110.

Навісне обладнання

ковші (0.5 / 0.8 / 1.3 / 1.8 м3), ковші EURO (0.8 / 1.3 м3), ковші щелепні (0.6, 0.8 м3), вила для силосу, вила для піддонів, адаптер вил для піддонів, пристосування для розвантаження «Біг-бегів », гак для« біг-бега »(3 види), захоплення для рулонів.

Гарантія якості

Гарантія на навантажувач 12 місяців і післягарантійне обслуговування. Заводський склад запчастин і комплектуючих з оперативною доставкою. Чи задоволені замовники - 100% показник якості виробництва швидкоз'ємного навантажувача.

НТ

фронтальный погрузчик

Фронтальні навантажувачі призначені для трактора або міні-трактора вантажопідйомністю до 2.3 т для виконання операцій з навантаження і вивантаження сипучих матеріалів і сільськогосподарських і промислових вантажів Навантажувач наводиться в дії від стандартної гідросистеми трактора за допомогою гідроциліндрів. Гідравлічна система підготовлена ​​для установки 2-х секційного джойстика для управління ковшем. Пальці на навантажувачі якісні мають маслянку і виконані із загартованої сталі, що обумовлює тривалий період експлуатації. Секція стріли навантажувача виварити коробчатим способом в спеціальних кондукторів і пристиковані через щоку діаметром 6 мм. Висота підйому ковша досягає 3.11 м. Навантажувачі швидкоз'ємні комплектуються ковшем об'ємом від 0,3 до 1,8 м3.

Навантажувач швидкознімний НТ-2300

Підтримка клієнтів

Час роботи:

  • Понеділок - п'ятниця: 08:00-17:00
  • Субота: вихідний
  • Воскресіння: вихідний

Онлайн підтримка:

+38 050 235 00 19