You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

главная - Навісне обладнання на трактор

Навісне обладнання на трактор

Навісне обладнання на трактор

Захоплення для колод

Захват для колод призначений для захоплення і фіксації колод різної довжини і діаметру, може застосовуватися для переміщення інших вантажів циліндричної форми, а також зрізаних гілок, вагою до 800 кг. При піднятті гідравлічного захоплення, можуть використовуватися як вила для піддонів.

Клапан-дозатор

Клапан-дозатор призначений для розтарування біг-бегів в сівалки, може комплектуватися додатковим гофрованим рукавом для більшої зручності.

Ківш щелепної зерновий

Ковші призначені для роботи з різними сипучими вантажами.

Крюк для біг-бега

Крюк для біг-бега дозволяє піднімати і переміщати біг-беги, а також інші підвісні вантажі вагою до 1 тонни.

Захоплення для рулонів

Захват для рулонів призначений для переміщення рулонів сіна діаметром до 145 см, а також для складування їх для тривалого зберігання.

Ківш щелепної

Ківш щелепної призначений для вантажно-розвантажувальних робіт і для легких планувальних робіт тільки відвалом (підгортання піску, кускових і малосипкого матеріалів.)

Пристосування для навантаження силосу

Пристосування для навантаження силосу призначене для навантаження пов'язаних вантажів високої щільності (гною, силосу і т.п.), а також для очищення від гною тваринницьких приміщень і розбирання скирт, сіна, соломи.

Вила для піддонів

Вила для піддонів призначені для вантажно-розвантажувальних робіт з транспортуванням на невеликі відстані затарених і штучних вантажів на піддонах, вагою до 1 тонни.